Dokonuję wyboru w imieniu studentów [Głosowanie]

Tutorial

W Głosowaniu istnieje funkcjonalność, która pozwala nauczycielowi dokonać wyboru za studentów. Opcja ta może się przydać, np. w sytuacji gdy przez określony czas studenci mieli obowiązek wybrać grupę/projekt i kilku nie dokonało wyboru. W takiej sytuacji nauczyciel może sam przypisać te kilka osób do określonej grupy/projektu.

Wejdź do Głosowania i zobacz, że nie wszystkie osoby studiujące dokonały wyboru grupy projektowej:

Kliknij w przycisk Odpowiedzi na górze strony:

Widzisz, że Fela Bednarz jeszcze nie udzieliła odpowiedzi, pomimo, że minął czas na to przeznaczony. Zaznacz Felę Bednarz, a następnie sam/a wybierz projekt, do którego chcesz ją przypisać:

Po zatwierdzeniu działania Fela znajdzie się w wybranej przez ciebie grupie projektowej:

Wszystkie te działania możesz wykonywać  w trybie ciemnym (Włączanie ciemnego motywu).