Zaznaczam zaliczenie aktywności przez studentów

Tutorial

Raport Ukończenie aktywności pozwala nauczycielowi monitorować postępy osób studiujących.

Ukończenie danej aktywności zaznaczane jest przez system, który wykrywa spełnienie warunków zaliczenia (np. ilość punktów z testu większą niż 60). Nauczyciel może również sam odznaczać studentom/kom aktywności jako ukończone po wejściu do raportu Ukończenie aktywności. Jest to bardzo przydatne w sytuacjach awaryjnych lub np. gdy jakaś aktywność oceniana automatycznie online jest przez kogoś realizowana w formie tradycyjnej i nauczyciel potrzebuje zmodyfikować raport monitorujący.

Aktywność odznaczona przez nauczyciela ma czerwoną obwódkę, a dodatkowo po najechaniu na nią pojawia się informacja przez kogo i kiedy została odznaczona jako ukończona.

Wszystkie te działania możesz wykonywać w trybie ciemnym (zob. Włączanie ciemnego motywu).